StraPatZen 5 & 6 augustus 2017: Cie Autoportante - Choco Tattoo - Reuzenzeepbellen workshop
StraPatZen 5 & 6 augustus 2017 : Meriko - Circo Pitanga - Jorik - Choco Wellness
StraPatZen 5 & 6 augustus 2017: Cirkus à la carte - MainToMano - Wietske Vogels - Mi Grande
StraPatZen 5 & 6 augustus 2017: Barto - Duo Looky - ElTioTeo - Krijmfresj

Subcategorieën

  • ACTS2016

    Bencha Theater (Nl) - Katumbar

    Colm O'Grady (UK) - Hot Potato

    Circus Krak (B) - Viva Viktor

    Gregor Wollny (D) - Brot und Spüle

    Mr Dyvenitz (Sp) - Vari

    Teatro Pavana (Nl) - Giraffe

    Quetzalqoatl (Mex) - Ritual de Fuego

    Cirq'ulation Locale (B) - Second Life

    Cirque le la Lne (B) - Wonderbaarlijk Fenomeen

    Witty Look (J) - Witty Look Show

    Tombs Creatius Company (Sp) - Colors de Monstre

    Circus in Beweging (B) - Dynamo

  • ACTS2015

    Circlou (B) - Voltica

    Cie 100 racines (Fr) - Au pied du mur

    Andréanne Thiboutot (Ca) - Hoopelai

    Cie Carré Curieux, Cirque Vivant!  (B) - Entre Nous

    Cie Arts des Airs (Fr) - Siëste Cubaine

    Ron Jaluai (B)

    El Diabolero (D) - Diabolirium

    Sur Mesure (B) - Fillage

    Martin Forget (Ca) - 

    Krijmfresj (B) - La Catastrophe du lapin

    Fiets je eigen Schilderij (N)

    Workshops Circus in Beweging (B) - Kleutercirkus & Chinese Mast

  • ACTS2014

    Torch Michael (B) -One man show

    Stichting Kei - Recycle Muziekkist

    Angel Ramoz Sanchez (B) - En attendant Julio

    Cirque Cirqulaire (B) - Fernando’s Intermezzo

    Betty Brown (Aus) - Strong Lady Show

    Strange Comedy (Ca) - Expect the unexpected

    Muziekgroep op stelten (B) - muziek

    Motionhouse (UK) - Captive

    K’ Brothers (Ke) - acrobatie

    Eventi Verticali (It) - Wanted

    Circus In Beweging (B) - Workshop Circustechnieken

    Circus In Beweging (B) - Workshop Parkoer

  • ACTS2013

    Les Goulus (Fr) - The Horsemen

    Theater Tartaar (B) - All-In

    ZigZag (B) - Kannibalen

    Tamara Campbell (Aus) - Shirley Sunflower show

    Unartiq (D) - RapunXL

    Five Quartet Trio (It) - Bus Stop

    Clarke McFarlane (USA) - Mario,queen of the circus

    Bencha (Nl) - Kolka

    Circus In Beweging (B) - Workshop Circustechnieken

    Circus In Beweging (B) - Workshop Luchtacrobatie

  • ACTS2012

    1ste jaar Sint-Pieters-Leeuw & Wambeek

    Cirqulation Locale (B) - Trampoline Mission 3

    Joppe Wouters (B) - Joplada

    Celso y Frana (Es)- Here begins the story

    Olof zitoun (Fr) - Bistro 

    Cie Azeïn (Fr/B) - La vie Tendre et Cruelle des animaux sauvages

    Cirque-Cirqulaire (B) - Ciné Cirq

    Alakazam (USA) - The human knot

    Rizzo (NL) - 1 min act

    Dr Bubbels (B) - zeepbellen workshop

    I-n-eye (Nl) - Uzz vuurshow

  • ACTS2011

    Spheric Emotions (D) - Nebula Swing

    Artboem (B) - Arena

    Eventi Verticali (It) - Intuizioni Verticali

    Pascal Rousseau (Fr) - Le Bateleur Circassien

    Hoogspanning Trapeze (NL) - Mas Tango

    Zirk Theatre (IR) - Naked Lunch

    Les Malins (B) - Sans Dessus Dessous

  • ACTS2010

    Grant Goldie (Ir) - That Man

    Tumble Circus (Ir) - Up and Above

    Les Goulus (Fr) - The Horsemen

    Les Frères Lumière (B) - Première

    Le Bo Trio (B) - Rhytm & Beast

    Saskia Thijs (B) - Madame Rosa’s incredible flea cirkus

  • ACTS2009

    Het Peespaleis (NL) - 100% pure liefde

    Cirque de la Lune (B) - Man Eat Fles, Mentaal Wereld Whonder

    Chonk (NL) - Het Dansende Mannetje

    Magic Brian (USA) - Straitjacket Escape

    1noa & Uri (IS) - Cirque No Problem

    Circostancia (DK) - The Circostancia show

  • ACTS2008

    Trio Sorrentino (D)

    DJuggledy (D) - El Diabolo

    Woesh (B) - Shake That

    Che Cirque (B) - Cersosimo

    Karel Casier (B) - Acropole

  • ACTS2007

    Tine Hofman (B) - Mevrouwtje mevrouw & Butler

    Abigail Collins (UK) - Femme Exposée

    Cie Mirador (FR/B) - Isseo

    Juan Trukyman (CU) - Cuba-Co

    Cirq'ulation Locale (B) - Trampoline Mission 3

    Hoogspanning Theater (NL) - Extase

  • ACTS2006

    Ijsco Hasan (NL) - jonglerende ijscoman

    Dujoli Cirkus (B) - Fin de Siëste

    Torch Michael (B)

    Ijs & Weder (NL)

    Bencha Theater (NL)

  • ACTS2005

    Bobarino (USA)

    Flamme Fatale (D)

    Maria Peligro (Arg)

    Carbid 5NL)

    Bencha Theater (NL)

  • ACTS2004

    Cie Les Petits Bras (FR, B)

    Corpus (Can)

    Infire (AUS)

  • ACTS2003

    Guixot de 8 (ES)

    Pipo & Pipette (B)

    Cir'qulation Locale (B)

    Kaal & Haar (NL)

    Daniel Adrian (B)

    Gadjo (B)

    Time Circus (B)

  • ACTS2002

    Cie Baladeu'x (B) - Bal à Balles ... musette

    Leonardu Alulu (Arg) - The Clonic Man

    Cirq'ulation Locale (B)

    Circo Imperfecto (ES) - Genuinos Imperfectos

    Los Daparros (B)

  • ACTS2001

    straatspektakel 'de middeleeuwen'

    CAM projets, middeleeuwse inkleding

    Cie du Tarmak - narrenspektakel

    Baba Roi

    valkeniers act

  • ACTS2000

    1ste straattheater in Wambeek

    meester Stevarius (B)

    Witloof Cabaret (B)

    Il Tabarino (Daniel Adrian) (B)

    Cie Aluna (Arg)

    La Mante Belge (B)